sezóna 2014/2015
Výsledky:
20.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Moravan 4:3
sestava:
body:Buchta René 2+0, Hluchník Petr 1+0, Ševior Roman 1+0, Ševior Pavel 0+2, Buchta Radek 0+1, Pospěch Jan 0+1 - Hřivňacký Jiří 1+0, Kubela Petr 1+0, Michalčík Petr 1+0, Bořucký Roman 0+2, Čech Zdeněk 0+1; vyloučení: Hanzlík Marián +1, Čech Zdeněk +1
19.kolo: VOLNO
18.kolo: CSKA vs. HBC Hněvošice 2:10 (0:3,0:2,2:5)
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Ševior Roman, Buchta René, Ulička Radim, Pospěch Jan, Stříbný Patrik, Hluchník Petr, Hanzlík Marián,
body: Ciminga Vit 1+1, Hartmann Petr 1+0, Černý Jonáš 0+1 - Ševior Roman 3+3, Stříbný Patrik 3+2, Pospěch Jan 2+0, Ulička Radim 1+1, Hluchník Petr 1+0, Buchta René 0+3, Ševior Pavel 0+1
17.kolo: Predators vs. HBC Hněvošice 6:2 (2:2,1:0,3:0)
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Buchta René, Ulička Radim, Buchta Radek, Hluchník Petr, Hanzlík Marián, Ševior Roman
body: Ondrejo Dušan 1+1, Steinwirth Libor 1+1, Tesař Pavel 1+1, Lokoč Marek 1+0, Werner Lukáš 1+0, Zecha Zdeněk 1+0, Kala Lukáš 0+3 - Ševior Pavel 2+0, Hanzlík Marián 0+1, Ševior Roman 0+1; vyloučení: Vltavský Jiří +1, Hluchník Petr +1, Stříbný Marek +1
16.kolo: Škodovka Plzeň vs. HBC Hněvošice 15:4
sestava: Buchta Radek, Stříbný Marek, Buchta René, Stříbný Patrik, Hanzlík Marián, Majvelder Lukáš
body: Kašparčík Lukáš 4+3, Latoň Radek 4+1, Latoň Martin 3+1, Bielák Ladislav 2+1, Latoň Petr 1+4, Lokoč Pavel 1+3 - Buchta René 2+0, Stříbný Marek 1+1, Stříbný Patrik 1+1, Hanzlík Marián 0+1
15.kolo: HC Moravan vs. HBC Hněvošice 6:7
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Buchta René, Ulička Radim, Pospěch Jan, Buchta Radek, Stříbný Patrik, Hluchník Petr
body: Buchta René 2+0, Hluchník Petr 2+0, Stříbný Patrik 1+1, Pospěch Jan 1+0, Ševior Pavel 1+0, Buchta Radek 0+2, Latka Patrik 0+1, Ulička Radim 0+1 - Bořucký Roman 3+0, Čech Zdeněk 2+2, Hřivňacký Lukáš 1+2, Mrázek Jan 0+1, Šturma Radim 0+1; vyloučení: Hluchník Petr +2, Šturma Radim +2, Buchta René +1, Čech Zdeněk +1
14.kolo: VOLNO
13.kolo: CSKA vs. HBC Hněvošice 1:5 (0:1,1:2,0:1)
sestava: Konečný Radek, Buchta René, Pospěch Jan, Ševior Pavel, Ulička Radim, Buchta Radek, Stříbný Patrik, Majvelder Lukáš
body: Bořucký Denis 1+0, Bechný Vojta 0+1 - Stříbný Patrik 1+3, Buchta Radek 1+1, Buchta René 1+0, Ševior Pavel 1+0
12.kolo: Predators vs. HBC Hněvošice 6:0 (2:0,2:0,2:0)
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Buchta René, Ulička Radim, Buchta Radek, Hluchník Petr, Stříbný Patrik
body: Kala Lukáš 2+1, Ondrejo Dušan 2+0, Steinwirth Libor 1+1, Maroš Ivan 1+0, Tesař Pavel 0+2, Okruhlica David 0+1; vyloučení: Latka Patrik +36
11.kolo: Škodovka Plzeň vs. HBC Hněvošice 6:11 (0:2,2:2,4:7)
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Hluchník Petr, Buchta René, Ulička Radim, Konečný Radek, Buchta Radek, Pospěch Jan,Stříbný Patrik, Majvelder Lukáš
body: Jadrný Michal 3+1, Lokoč Pavel 3+1, Latoň Martin 0+2, Latoň Petr 0+1, Latoň Radek 0+1 - Konečny Radek 3+0, Buchta Radek 2+2, Ulička Radim 2+2, Buchta René 1+2, Stříbný Patrik 1+1, Hluchník Petr 1+0, Majvelder Lukáš 1+0, Pospěch Jan 0+1, Ševior Pavel 0+1; vyloučení: Lokoč Pavel +1
10.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Moravan 6:5 (2:0,2:2,2:3)
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Buchta René, Ulička Radim, Buchta Radek, Stříbný Patrik, Hluchník Petr, Hanzlík Marián
body: Stříbný Patrik 3+1, Buchta René 1+0, Hluchník Petr 1+0, Ulička Radim 1+0, Hanzlík Marián 0+1, Stříbný Marek 0+1, Ševior Pavel 0+1 - Kubela Petr 2+0, Bořucký Roman 1+0, Čagola Kamil 1+0, Strouhal Lubomír 1+0, Wihoda Daniel 0+2, Čech Zdeněk 0+1, Samek Ondřej 0+1, Šturma Radim 0+1
9.kolo: VOLNO
8.kolo: CSKA vs. HBC Hněvošice 7:7 (3:1,3:3,1:3) po SN 8:7
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Buchta René, Ulička Radim, Pospěch Jan, Buchta Radek, Stříbný Patrik, Hluchník Petr
body: Bechný Vojta 2+0, Bořucký Denis 1+2, Ciminga Vit 1+2, Vypala Libor 1+2, Berek Ondřej 1+1, Černý Jonáš 1+0, Střižik Aleš 1+0 - Buchta Radek 2+0, Pospěch Jan 1+3, Hluchník Petr 1+1, Buchta René 1+0, Stříbný Patrik 1+0, Ševior Pavel 1+0, Ulička Radim 0+3; vyloučení: Vypala Libor +1
7.kolo: Predators vs. HBC Hněvošice 3:1 (1:0,1:0,1:1)
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Buchta René, Ulička Radim, Pospěch Jan, Buchta Radek, Konečný Radek, Šindler Dušan, Majvelder Lukáš
body: Ondrejo Dušan 1+0, Steinwirth Libor 1+0, Werner Lukáš 1+0, Lokoč Marek 0+1, Tesař Pavel 0+1, Zecha Zdeněk 0+1 - Pospěch Jan 1+0; vyloučení: Steinwirth Libor +1, Tesař Pavel +1
6.kolo: Škodovka Plzeň vs. HBC Hněvošice 4:14 (3:2,0:5,1:7)
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Hluchník Petr, Buchta René, Ulička Radim, Konečný Radek, Buchta Radek
body: Kašparčík Lukáš 2+1, Latoň Petr 2+0, Kubela David 0+2, Latoň Martin 0+1 - Konečny Radek 3+1, Ulička Radim 2+4, Ševior Pavel 2+4, Stříbný Marek 2+2, Buchta René 2+1, Buchta Radek 2+0, Hluchník Petr 1+1; vyloučení: Kubela David +1, Konečny Radek +1, Stříbný Marek +1
5.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Moravan 3:5 (1:1,1:2,1:2)
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Buchta René, Ulička Radim, Buchta Radek, Stříbný Patrik
body: Ševior Pavel 2+0, Buchta René 1+0, Buchta Radek 0+1, Stříbný Patrik 0+1, Ulička Radim 0+1 - Drastík Andreas 2+0, Michalčík Petr 2+0, Šturma Radim 1+1, Čagola Kamil 0+2, Bořucký Roman 0+1, Strouhal Lubomír 0+1; vyloučení: Čech Zdeněk +1, Drastík Andreas +1
4.kolo: VOLNO
3.kolo: CSKA vs. HBC Hněvošice 4:2
sestava:
body: Bechný Vojta 1+2, Bořucký Denis 1+1, Černý Jonáš 1+0, Hartmann Petr 1+0, Ciminga Vit 0+1 - Pospěch Jan 2+0; vyloučení: Konečny Radek +2, Bechný Bronislav +1, Vypala Libor +1
2.kolo: Predators vs. HBC Hněvošice 4:2 (2:0,0:1,2:1)
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Buchta René, Ulička Radim, Pospěch Jan, Buchta Radek, Stříbný Patrik
body: Steinwirth Libor 1+1, Kala Lukáš 1+0, Lokoč Marek 1+0, Zecha Zdeněk 1+0, Fabián Ondřej 0+2 - Buchta Radek 1+1, Ulička Radim 1+1; vyloučení: Ondrejo Dušan +1
1.kolo: Škodovka Plzeň vs. HBC Hněvošice 6:7 (1:3,3:2,2:2)
sestava: Latka Patrik, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Hluchník Petr, Buchta René, Ulička Radim, Pospěch Jan, Buchta Radek, Stříbný Patrik
body: Lokoč Pavel 2+2, Latoň Martin 1+3, Latoň Radek 1+1, Kašparčík Lukáš 1+0, Latoň Petr 1+0 - Hluchník Petr 3+1, Buchta René 1+0, Pospěch Jan 1+0, Ulička Radim 1+0, Ševior Pavel 1+0, Buchta Radek 0+3, Stříbný Patrik 0+3; vyloučení: Lokoč Pavel +1, Hluchník Petr +1, Pospěch Jan +1, Stříbný Patrik +1
Tabulka OHBL 2014/2015
# | Název klubu | Z | V | VN | PN | P | Skóre | B |
1. | Predators | 16 | 13 | 2 | 0 | 1 | 105:55 | 43 |
2. | HBC Hněvošice | 16 | 8 | 0 | 1 | 7 | 84:84 | 25 |
3. | HC Moravan | 16 | 6 | 1 | 1 | 8 | 91:85 | 21 |
4. | CSKA | 15 | 5 | 2 | 0 | 8 | 88:84 | 19 |
5. | Škodovka Plzeň | 15 | 2 | 0 | 3 | 10 | 68:148 | 9 |
Poznámka: Z-počet odehraných zápasu, V-výhry(3body), VN-výhry na samostatné nájezdy(2body), PN-prohry na samostatné nájezdy(1bod), P-prohry, B-body
Kanadské bodování HBC Hněvošice:
# |
jméno | TM | G+A | B |
1. | Ševior Pavel | 0 | 10+9 | 19 |
2. | Ševior Roman | 0 | 4+4 | 8 |
3. | Ulička Radim | 0 | 8+13 | 21 |
4. | Pospěch Jan | 1 | 8+5 | 13 |
5. | Buchta René | 1 | 14+6 | 20 |
6. | Latka Patrik | 36 | 0+1 | 1 |
7. | Konečný Radek | 3 | 6+1 | 7 |
8. | Stříbný Patrik | 1 | 11+13 | 24 |
9. | Stříbný Marek | 2 | 3+4 | 7 |
10. | Buchta Radek | 0 | 8+11 | 19 |
11. | Hluchník Petr | 4 | 11+3 | 14 |
12. | Šindler Dušan | 0 | 0+0 | 0 |
13. | Hanzlík Marián | 1 | 0+3 | 3 |
14. | Buchta Tomáš | 0 | 0+0 | 0 |
15. | Pospěch Karel | 0 | 0+0 | 0 |
16. | Majvelder Lukáš | 0 | 1+0 | 1 |
17. | Horák Martin | 0 | 0+0 | 0 |