Jdi na obsah Jdi na menu
 


sezóna 2012/2013

18. 5. 2013

Výsledky:

Playoff:

finále:

2.zápas: HBC Hněvošice vs. Škodovka Plzeň 4:5 (2:2, 2:1, 0:2) konečný stav série 0:2

sestava: Pospěch Karel, Latka Patrik, Pospěch Jan, Buchta René, Ševior Roman, Stříbný Marek, Ulička Radim, Hluchník Petr, Ševior Pavel

body:  Ševior Roman (R) 3+0, Latka Patrik 1+0, Ulička Radim (R) 0+2, Pospěch Jan (R) 0+1 - Římský Jindřich 2+1, Dubčák Lukáš 1+0, Latoň Martin (R) 1+0, Lokoč Pavel 1+0, Přikryl Jan 0+2; vyloučení: Přikryl Jan +3, Buchta René +1, Ševior Pavel +1, Bielák Ladislav +1, Latoň Petr +1, Římský Jindřich +1

1.zápas: HBC Hněvošice vs. Škodovka Plzeň 4:8 (1:2, 0:2, 3:4) stav série 0:1

sestava: Pospěch Karel, Latka Patrik, Pospěch Jan, Buchta René, Stříbný Patrik, Ševior Roman, Stříbný Marek, Buchta Radek, Ulička Radim, Papež Jan, Hluchník Petr,Šindler Dušan

body: Stříbný Patrik 2+0, Buchta Radek (R) 1+0, Pospěch Jan (R) 1+0, Buchta René 0+1, Ševior Roman (R) 0+1 - Římský Jindřich 4+1, Přikryl Jan 2+1, Kašparčík Lukáš (R) 1+1, Latoň Petr 1+0, Latoň Martin (R) 0+2, Latoň Radek (R) 0+1; vyloučení: Buchta Radek (R) +1, Papež Jan +1, Lokoč Pavel +1

semifinále:

3.zápas: HBC Hněvošice vs. Predators 5:2 (3:0,1:1,1:1) konečný stav série 2:1

sestava:
Pospěch Karel, Latka Patrik, Pospěch Jan, Buchta René, Stříbný Patrik, Ševior Roman, Stříbný Marek, Buchta Radek, Ulička Radim, Konečný Radek, Hluchník Petr

body: Toška Radim 1+0, Vltavský Jiří (R) 1+0, Steinwirth Libor 0+1 - Pospěch Jan (R) 2+0, Stříbný Marek 2+0, Konečný Radek 1+0, Ševior Roman (R) 0+2, Buchta Radek (R) 0+1, Stříbný Patrik 0+1; vyloučení: Lokoč Marek (R) +1, Vltavský Jiří (R) +1

2.zápas: Predators vs. HBC Hněvošice 5:2 (3:1,1:0,1:1)  stav série 1:1

sestava:

body: Okruhlica David 1+0, Steinwirth Libor 1+0, Toška Radim 1+0, Vltavský Jiří (R) 1+0, Zecha Zdeněk (R) 1+0, Kala Lukáš 0+2, Lokoč Marek (R) 0+1 - Buchta René 1+0, Konečný Radek 1+0, Pospěch Jan (R) 0+1, Ulička Radim (R) 0+1; vyloučení: Okruhlica David +1, Steinwirth Libor +1

1.zápas: HBC Hněvošice vs. Predators 5:2 (3:0,1:1,1:1) stav série 1:0

sestava:
Pospěch Karel, Latka Patrik, Pospěch Jan, Buchta René, Stříbný Patrik, Ševior Pavel, Ševior Roman, Stříbný Marek, Papež Jan

body: Kala Lukáš 1+0, Steinwirth Libor 1+0, Vltavský Jiří (R) 0+2 - Stříbný Patrik 2+1, Papež Jan 1+1, Ševior Pavel 1+1, Latka Patrik 1+0, Ševior Roman (R) 0+3; vyloučení: Steinwirth Libor +1, Papež Jan +1, Ševior Pavel +1

Základní část:

15.kolo: HBC Hněvošice vs. CSKA 5:0 KONTUMAČNĚ

14.kolo: Škodovka Plzeň vs. HBC Hněvošice 10:4 (3:1,1:1,6:2)

sestava: Latka Patrik, Buchta René, Šindler Dušan, Pospěch Jan, Ševior Pavel, Ševior Roman, Stříbný Patrik, Hluchník Petr, Uička Radim

body: Římský Jindřich 7+2, Přikryl Jan 3+1, Lokoč Pavel 0+4, Latoň Martin (R) 0+3 - Hluchník Petr 2+0, Ulička Radim (R) 1+1, Šindler Dušan (R) 1+0, Ševior Pavel 0+2, Ševior Roman (R) 0+1; vyloučení: Latoň Martin (R) +1, Přikryl Jan +1

13.kolo: HBC Hněvošice vs. Predators 3:5 (1:3,1:1,1:1) 

sestava: 
Latka Patrik, Buchta René, Stříbný Patrik, Ševior Pavel, Buchta Radek, Ševior Roman, Stříbný Marek, Šindler Dušan, Buchta Tomáš, Papež Jan

body: Steinwirth Libor 2+0, Kala Lukáš 1+2, Zecha Zdeněk (R) 1+1, Werner Lukáš (R) 1+0, Fabián Martin (R) 0+1 - Ševior Pavel 1+1, Buchta Tomáš 1+0, Stříbný Marek 1+0, Buchta René 0+2; vyloučení: Toška Radim +1, Vltavský Jiří (R) +1, Zecha Zdeněk (R) +1, Šindler Dušan (R) +1

12.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Moravan 6:3 (2:1,3:0,1:2)

sestava: Pospěch Karel, Buchta René, Ševior Pavel, Uička Radim, Stříbný Marek, Konečný Radek, Latka Patrik, Ševior Roman, Stříbný Patrik, Poštulka Marek, Šindler Dušan, Papež Jan

body: Čech Zdeněk (R) 1+1, Bořucký Roman (R) 1+0, Hřivňacký Jiří 1+0, Ulička Michal 0+2 - Ševior Pavel 2+1, Latka Patrik 2+0, Konečný Radek 1+1, Stříbný Patrik 1+0, Buchta René 0+2, Ševior Roman (R) 0+1; vyloučení: Hřivňacký Jiří +1, Samek Ondřej (R) +1

11.kolo: VOLNO

10.kolo: HBC Hněvošice vs. CSKA 3:1 (0:0,1:1,2:0) 

sestava: Pospěch Karel, Buchta René, Stříbný Marek, Ševior Pavel, Ulička Radim, Latka Patrik, Ševior Roman, Hluchník Petr, Papež Jan, Stříbný Patrik

body: Bořucký Denis 1+0, Bechný Vojtěch (R) 0+1 - Ševior Roman (R) 3+0, Buchta René 0+2, Stříbný Patrik 0+1; vyloučení: Ševior Pavel +1

9.kolo: Škodovka Plzeň vs. HBC Hněvošice 2:4 (0:0,1:1,1:3) 

sestava: Pospěch Karel, Buchta René, Pospěch Jan, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Konečný Radek, Latka Patrik, Ševior Roman, Jan Papež, Hluchník Petr, Buchta Radek

body: Římský Jindřich 1+1, Latoň Martin (R) 1+0, Přikryl Jan 0+1 - Buchta Radek (R) 1+1, Latka Patrik 1+0, Ševior Pavel 1+0, Ševior Roman (R) 1+0, Papež Jan 0+1; vyloučení: Konečný Radek +3, Dubčák Lukáš +2, Latoň Martin (R) +2, Latoň Radek (R) +1, Přikryl Jan +1

8.kolo: Predators vs. HBC Hněvošice 5:7 (2:4,0:2,3:1) 

sestava: Pospěch Karel, Buchta René, Pospěch Jan, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Konečný Radek, Latka Patrik, Ševior Roman, Jan Papež, Hluchník Petr, Šindler Dušan

body: Steinwirth Libor 2+1, Kala Lukáš 1+0, Vltavský Jiří (R) 1+0, Zecha Zdeněk (R) 1+0 - Ševior Pavel 1+2, Konečný Radek 1+1, Buchta René 1+0, Hluchník Petr 1+0, Latka Patrik 1+0, Pospěch Jan (R) 1+0, Stříbný Marek 1+0, Ševior Roman (R) 0+1; vyloučení: Šindler Dušan (R) +2, Kala Lukáš +1, Werner Lukáš (R) +1, Pospěch Jan (R) +1

7.kolo: HC Moravan vs. HBC Hněvošice 1:2 (0:2,1:0,0:0)

sestava: Pospěch Karel, Buchta René, Pospěch Jan , Ševior Pavel, Uička Radim, Stříbný Marek, Konečný Radek, Latka Patrik, Ševior Roman

body: Wihoda Daniel (R) 1+0, Samson Jaroslav 0+1 - Pospěch Jan (R) 1+0, Ševior Roman (R) 1+0, Buchta René 0+1, Stříbný Marek 0+1; vyloučení: Čech Zdeněk (R) +1, Hřivňacký Lukáš (R) +1, Schwacha Antonín +1

6.kolo: VOLNO

5.kolo: CSKA vs. HBC Hněvošice 0:5 (0:1,0:2,0:2) 

sestava: Pospěch Karel, Buchta René, Stříbný Marek, Ševior Pavel, Buchta Radek, Ulička Radim, Šindler Dušan, Latka Patrik, Konečny Radek, Pospěch Jan,Poštulka Marek

body: Pospěch Jan (R) 1+1, Buchta René 1+0, Konečný Radek 1+0, Ulička Radim (R) 1+0, Ševior Pavel 1+0, Latka Patrik 0+2, Buchta Radek (R) 0+1, Stříbný Marek 0+1; vyloučení: Pospěch Jan (R) +1

4.kolo: HBC Hněvošice vs. Škodovka Plzeň 5:3 (0:1,2:0,3:2) 

sestava: Pospěch Karel, Buchta René, Stříbný Patrik, Ševior Pavel, Buchta Radek, Ulička Radim, Šindler Dušan, Latka Patrik, Konečny Radek, Pospěch Jan

body:Latoň Petr 1+2, Kašparčík Lukáš (R) 1+0, Latoň Radek (R) 1+0 - Pospěch Jan (R) 2+0, Latka Patrik 1+1, Ševior Pavel 1+1, Konečný Radek 1+0, Ulička Radim (R) 0+2, Šindler Dušan (R) 0+1; vyloučení: Kašparčík Lukáš (R) +1, Latoň Petr +1, Konečný Radek +1, Šindler Dušan (R) +1

3.kolo: HBC Hněvošice vs. Predators 4:2 (1:1,2:0,1:1) 

sestava: Pospěch Jan, Buchta René, Stříbný Patrik, Ševior Pavel, Buchta Radek, Ševior Roman, Ulička Radim, Šindler Dušan, Latka Patrik, Konečny Radek

body:
Lokoč Marek (R) 2+0 - Ulička Radim (R) 2+0, Ševior Pavel 2+0, Konečný Radek 0+2; vyloučení: Konečný Radek +1, Stříbný Patrik +1, Ulička Radim (R) +1

2.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Moravan 4:0 (1:0,3:0,0:0)

sestava: Pospěch Karel, Buchta René, Pospěch Jan, Stříbný Patrik, Ševior Pavel, Stříbný Marek, Buchta Radek, Ševior Roman, Poštulka Marek, Uička Radim

body: Ulička Radim (R) 3+0, Pospěch Jan (R) 1+0, Poštulka Marek 0+2, Stříbný Marek 0+1, Ševior Pavel 0+1; vyloučení: Pospěch Jan (R) +1

1.kolo: VOLNO

 Konečná tabulka OHBL 2012/2013

 

 # 
 Název klubu
 Z  
 V  
VN PN  P 
Skóre  B  
1.  HBC Hněvošice 12 10 0 0 2 52:32 30
2.  Škodovka Plzeň 12 8 0 1 3 96:57 25
3.  HC Moravan
12 5 1 0 6 46:52 17
4.  Predators
12 3 2 1 6 48:51 14
5.  CSKA 12 1 0 1 10 33:83 4

 

Poznámka: Z-počet odehraných zápasu, V-výhry(3body), VN-výhry na samostatné nájezdy(2body), PN-prohry na samostatné nájezdy(1bod), P-prohry, B-body

 

Kanadské bodování HBC Hněvošice:
(dohromady zákl.část+playoff)

 

 

#

 jméno TM G+A B
1. Ševior Pavel 3 10+9 19
2. Ševior Roman
0 8+9 17
3. Ulička Radim
1 7+6 13
4. Pospěch Jan
3 9+3 12
5. Buchta René 1 3+8 11
6. Latka Patrik
0 7+3 10
7. Konečný Radek
5 6+4 10
8. Stříbný Patrik
1 5+3 8
9. Stříbný Marek
0 4+3 7
10. Buchta Radek
1 2+3 5
11. Hluchník Petr 0 3+0 3
12. Papež Jan
2 1+2 3
13. Šindler Dušan 4 1+1 2
14. Poštulka Marek
0 0+2 2
15. Buchta Tomáš
0 1+0 1
16. Hanzlík Marián 0 0+0 0
17. Pospěch Karel 0 0+0 0