Jdi na obsah Jdi na menu
 


sezóna 2006/2007

24. 12. 2008

1.kolo: Predators vs. HBC Hněvošice - 7:3
Body: F. Ondrejo 4+0, M. Müller 1+1, M. Lokoč 1+0, Z. Zecha 1+0, L. Werner 0+3, J. Vltavský 0+1, J. Salzman 0+1 - T. Celta 1+2, J. Sollich 1+1, J. Stříbný 1+0; vyloučení: M. Hanzlík +1

2.kolo: HBC Hněvošice-PAUZA

3.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Torpédo Lazaret - 2:4
Body: J. Sollich 1+0, J. Stříbný 1+0, Bolacký T. 0+1, T. Celta 0+1 - M. Vavřinčík 2+0, M. Černý 1+2, J. Samson 1+0, J. Bolacký 0+1, A. Schwacha 0+1; vyloučení: M. Vavřinčík +1

4.kolo: Hasiči vs. HBC Hněvošice - 4:7
Body: J. Herich 2+0, M. Záloha 1+1, P. Šimeček 1+0, D. Riemel 0+2, M. Benek 0+1 - L. Hula 2+1, R. Ulička 2+1, L. Pflegr 1+3, J. Sollich 1+1, T. Celta 1+0, M. Hanzlík 0+1; vyloučení: J. Herich +1, D. Buchta +1

5.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Moravan - 1:11
Body: T. Bolacký 1+0, R. Ulička 0+1 - R. Bořucký 3+3, J. Hřivňacký 3+0, R. Šturma 2+2, R. Rychlý 2+0, Z. Čech 1+0, L. Hřivňacký 0+2, O. Samek 0+2

6.kolo: HC Keramika Plzeň vs. HBC Hněvošice - 8:0
Body: P. Homola 3+0, T. Měch 2+3, R. Konečný 1+2, J. Žídek 1+1, D. Kubela 1+0, J. Hanel 0+2; vyloučení: P. Homola +1

7.kolo: HBC Hněvošice vs. Quebec Nordiques - 5:4
Body: L. Hula 2+0, T. Celta 1+1, L. Pflegr 1+0, R. Ulička 1+0, L. Pfeiler 0+3, D. Buchta 0+1 - J. Přikryl 2+0, J. Pospěch 2+0, P. Latoň 0+2, R. Latoň 0+1, L. Dubčák 0+1; vyloučení: L. Hula +1, J. Pospěch +1

8.kolo: Predators vs. HBC Hněvošice - 2:11
Body: D. Ondrejo 1+0, F. Ondrejo 1+0 - D. Buchta 3+2, L. Hula 2+1, J. Římský 2+1, T. Celta 1+2 R. Ulička 1+1, L. Pfeiler 1+1, R. Buchta 1+1; vyloučení: L. Hula +1

9.kolo: HBC Hněvošice-PAUZA

10.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Torpédo Lazaret - 9:5
Body: T. Celta 2+1, D. Buchta 2+1, R. Ulička 2+1, J. Římský 1+1, L. Pflegr 1+1, L. Pfeiler 1+0, R. Buchta 0+2, L. Hula 0+1 - A. Schwacha 3+1, J. Samson 1+2, P. Czichos 1+0, M. Černý 0+2

11.kolo: Hasiči vs. HBC Hněvošice - 4:14
Body: J. Ballok 2+1, P. Macík 1+0, D. Riemel 1+1, M. Benek 0+1 - R. Ulička 3+2, D. Buchta 3+1, L. Pflegr 3+1, R. Buchta 2+5, T. Celta 2+1, M. Hanzlík 1+1, L. Pfeiler 0+2; vyloučení: J. Ballok +1

12.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Moravan - 4:5
Na sam nájezdy. Body: T. Bolacký 2+0, T. Cellta 1+0, L. Pflegr 1+0, D. Buchta 0+2, J. Římský 0+2 - T. Bořucký 3+1, D. Hartoš 2+0, L. Hřivňacký 0+2; vyloučení: T. Cellta +1, L. Pfeiler +1, L. Pflegr +1

13.kolo: HC Keramika Plzeň vs. HBC Hněvošice - 2:8
Body: P. Lokoč 1+1, D. Kubela 1+1, M. Latoň 0+1 - J. Římský 4+2, L. Vehovský 2+0, L. Pflegr 1+1, L. Pfeiler 1+1, T. Cellta 0+3, R. Ulička 0+1; vyloučení: D. Kubela +2, T. Měch +1, D. Buchta +1, T. Cellta +1, L. Stříbný +1

14.kolo: HBC Hněvošice vs. Quebec Nordiques - 2:5
Body: T. Bolacký 1+0, J. Římský 1+0, T. Cellta 0+1, M. Hanzlík 0+1 - J. Přikryl 3+1, T. Prchala 2+1; vyloučení: J. Přikryl +1, A. Seibert +1

 

 Tabulka:

 

# klub Z V VN PN P skóre B
1. HC Keramika Plzeň 12 10 0 0 2 89:44 30
2. HC Moravan 12 7 2 0 3 79:40 25
3. Predators 12 6 2 0 4 48:57 22
4. Quebec Nordiques 12 6 0 1 5 71:43 19
5. HBC Hněvošice 12 6 0 1 5 66:61 19
6. Hasiči 12 2 0 2 8 42:105 8
7. HC Torpédo Lazaret 12 1 0 0 11 40:85 3

 

Sestava a kanadské bodování:

# jméno V G+A B
1. Cellta Tomáš 2 10+12 22
2. Ulička Radim 0 9+7 16
3. Buchta David 2 8+7 15
4. Pflegr Lukáš 1 8+6 14
5. Římský Jindřich 0 8+6 14
6. Buchta Radek 0 3+8 11
7. Pfeiler Lukáš 1 3+7 10
8. Hula Lukáš 2 6+3 9
9. Bolacký Tomáš 0 4+1 5
10. Sollich Jiří 0 3+2 5
11. Hanzlík Marian 1 1+3 4
12. Vehovský Luboš 0 2+0 2
13. Stříbný Jiří 0 2+0 2
14. Majvelder Luděk 0 0+0 0
15. Stříbný Lumír 1 0+0 0
16. Švan Daniel 0 0+0 0
17. Veiss Petr 0 0+0 0
18. Badaj Petr 0 0+0 0