Jdi na obsah Jdi na menu
 


sezóna 2005/2006

23. 12. 2008

1.kolo: HBC Hněvošice vs. Quebec Nordiques - 1:4
Body: P. Homola 1+0, L. Hula 0+1 - P. Latoň 2+1, R. Latoň 1+1, L. Kašparčík 1+0, L. Bělák 0+1, J. Pospěch 0+1; vyloučení: L. Majvalder +1, L. Pfeiler +1

2.kolo: EUMA vs. HBC Hněvošice - 2:5
Body: L. Jurka 1+1, M. Čogala 1+0, J. Samson 0+1 - P. Homola 2+0, D. Buchta 1+1, J. Solický 1+1, R. Ulička 1+0, T. Celta 0+1, L. Pfeiler 0+1

3.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Keramika Plzeň - 1:2
Body: J. Solický 1+0 - M. Latoň 1+0, P. Lokoč 1+0, V. Jadrný 0+1; vyloučení: J. Solický +1, D. Tesař +1 - M. Ulička +1, J. Žídek +1, P. Žídek +1

4.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Moravan - 3:6
Body: L. Stříbný 1+0, D. Tesař 1+0, R. Ulička 1+0, T. Celta 0+1, D. Švan 0+1 - R. Bořucký 2+2, Z. Čech 2+0, R. Rychlý 1+2, R. Šturma 1+1; vyloučení: P. Homola +1 - Z. Čech +1, D. Hartoš +1

5.kolo: Predators vs. HBC Hněvošice - 10:5
Body: F. Ondrejo 3+0, J. Hanel 2+3, D. Ondrejo 2+1, M. Müller 2+0, R. Kriebel 1+0, M. Lokoč 0+1, A. Mlčuch 0+1, J. Salzman 0+1, Z. Zecha 0+1 - L. Hula 1+4, J. Solich 1+1, D. Buchta 1+0, M. Gebauer 1+0, R. Ulička 1+0; vyloučení: J. Vltavský +1

6.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Torpédo Lazaret - 4:3
Na nájezdy 4:3, body: J. Solich 2+1, L. Hula 1+1, R. Ulička 1+0, R. Buchta 0+1 - M. Vavřinčík 1+1, J. Bolacký 1+0, P. Czichos 1+0, A. Michalčík 0+2; vyloučení: J. Bolacký +1, R. Hřivňacký +1

7.kolo: Hasiči vs. HBC Hněvošice - 5:1
Body: P. Kurtin 3+1, M. Bennek 1+3, D. Riemel 1+0, J. Herich 0+1 - T. Bolacký 1+0, R. Ulička 0+1

8.kolo: HBC Hněvošice vs. Quebec Nordiques - 5:3
Body: J. Sollich 2+1, D. Buchta 1+1, T. Bolacký 1+0, R. Buchta 1+0, D. Vavřinčík 0+2, T. Celta 0+1 - P. Homola 2+0, J. Pospěch 1+0, R. Latoň 0+2, L. Kašparčík 0+1; vyloučení: T. Celta +1 (1x stop na zápas), P. Homola +1

9.kolo: HBC Hněvošice vs. EUMA - 5:0
Kontumačně!

10.kolo: Predators vs. HBC Hněvošice - 3:1
Body: J. Hanel 1+1, D. Ondrejo 1+1, F. Ondrejo 1+0, L. Werner 0+1 - J. Stříbný 1+0, L. Vehovský 0+1; vyloučení: D. Ondrejo +1 - L. Hula +1

11.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Keramika Plzeň - 4:6
Body: L. Hula 2+1, J. Sollich 1+2, T. Bolacký 1+0, T. Celta 0+1 - J. Žídek 3+0, D. Kubela 1+3, P. Lokoč 1+1, Z. Klein 1+0, M. Latoň 0+1, M. Granzer 0+1; vyloučení: T. Celta +1

12.kolo: HBC Hněvošice vs. HC Moravan - 2:5
Body: J. Sollich 1+0, D. Buchta 1+0, T. Celta 0+1 - R. Bořucký 2+1, Z. Čech 2+0, R. Chudoba 1+0, L. Hřivňacký 0+2, D. Laryš 0+1

13.kolo: Hasiči vs. HBC Hněvošice - 7:3
Body: D. Riemel 4+1, P. Kurtin 2+0, P. Ballok 1+3, J. Herich 0+1, R. Hanke 0+1 - L. Hula 2+0, J. Sollich 1+0, T. Celta 0+2, L. Pfeiler 0+1; vyloučení: J. Ballok +1, P. Kurtin +1 - J. Sollich +1

14.kolo: HBC Hněvošice-PAUZA

Tabulka:

# Klub Z V VN PN P skóre B
1. HC Moravan 14 13 1 0 0 74:26 41
2. Predators 14 9 1 0 4 67:46 29
3. HC Keramika Plzeň 14 8 1 2 3 71:63 28
4. Quebec Nordiques 14 9 0 0 5 70:35 27
5. Hasiči 14 5 0 0 9 57:60 15
6. HC Torpédo Lazaret 14 4 1 1 8 49:69 15
7. HBC Hněvošice 14 3 1 2 8 45:62 13
8. EUMA 14 0 0 0 14 25:97 0

ČTVRTFINÁLE

Predators - Hněvošice 2:0
1. zápas: 7:2
Body: F. Ondrejo 2+0, L. Werner 3+1, M. Lokoč 1+2, D. Ondrejo 1+0, J. Hanel 0+2, J. Vltavský 0+1 - R Buchta 1+1, L. Hula 1+0, T. Celta 0+1; vyloučení: R. Kriebel +1, J. Stříbný +1

2. zápas: 4:3 po prodloužení
Body: D. Ondrejo 2+0, F. Ondrejo 1+0, R. Kriebel 1+0, J. Hanel 0+1, L. Werner 0+1 - L. Hula 2+0, L. Majvalder 1+0, L. Pfeiler 1+0, D. Buchta 0+1, J. Sollich 0+1; vyloučení: R. Kriebel +1

 

Sestava a kanadské bodování HBC Hněvošice:

 

# jméno V G+A B
1. Sollich Jiří 2 11+6 17
2. Hula Lukáš 1 6+7 13
3. Celta Tomáš 38 0+9 9
4. Buchta David 0 6+2 8
5. Ulička Radim 0 5+1 6
6. Buchta Radek 0 1+3 4
7. Bolacký Tomáš 0 3+0 3
8. Stříbný Jiří 0 2+1 3
9. Vavřinčík David 0 0+2 2
10. Pfeiler Lukáš 1 0+2 2
11. Gebauer Mirek 0 1+0 1
12. Stříbný Lumír 0 1+0 1
13. Tesař Daniel 1 1+0 1
14. Švan Danek 0 0+1 1
15. Vehovský Luboš 0 0+1 1
16. Hanzlík Marian 0 0+0 0
17. Majvelder Luděk 1 0+0 0
18. Ricka Lukáš 0 0+0 0
19. Ulička Rostík 0 0+0 0